Thursday, March 20, 2014

update

wykonałem tytaniczny wysiłek (tytaniczny bo nie znam się kompletnie na htmlu) i przerobiłem przeglądanie stron na Statusie7 żeby było wygodniej czytać. teraz wystarczy pójść do pierwszej strony i klikać w planszę żeby przejść do następnej. enjoy.

Sunday, March 9, 2014

Double feature


parę lat temu naszła mnie refleksja, że cyberpunkowy, było nie było, komiks, jakim jest STATUS7, jest w ogóle nieobecny w Sieci, i że to jest jakaś smutna ironia. powinniśmy byli już dawno uruchomić jakiś serwis z interaktywnym przeglądaniem stron i animacjami, kontynuacją online, profilami bohaterów i przewodnikiem po świecie S7, a przynajmniej sklep z kubeczkami i koszulkami... żarty na bok. postanowiłem chociaż wrzucić oba komiksy do sieci. skonsultowałem z Tomkiem Kołodziejczakiem kwestię praw autorskich i z Tobiaszem czy to dobry pomysł, i jazda. tylko musiałem wstawić literki własnoręcznie (nie miałem plików z tekstami, które poszły do druku, zresztą były w nich błędy), a to mi zajęło jedyne półtora roku.
jeśli nie zaglądaliście ostatnio do swojego egzemplarza z obawy że się rozpadnie, to może być ciekawe doświadczenie- od powstania Breakoffa mineło ponad 15 lat, a Overloada 12, i chyba niezbyt dobrze zniosły próbę czasu. zobaczcie:

status7comics.blogspot.com

(nawigacja na blogspocie z jakiegoś powodu kuleje i czasami kliknięcie w "newer post" nie odsyła tam gdzie trzeba, więc jakby się bardzo cięło to korzystajcie z archiwum u dołu strony)