Tuesday, October 28, 2008

łubudubu


nie byłem pewien czy jeszcze umiem rysować takie rzeczy. ostatnie trzy tygodnie spędziłem w zaczarowanym świecie tej trójki brzdąców z reklam Hochlanda ("zamienianie się jest fajne" kurwamać!) i mózg mi się zlasował.

zapamiętać: jak składasz się z karabinem żeby lepiej uchwycić pozycję do swojego zajebistego rysunku to wyjmij ołówek z zębów.

20 comments:

 1. Wygląda jak by oko mrużył przy kolimatorze (to aimpoint czy tylko coś podobnego ? )

  Ogólnie git, ale pocisnął byś coś solidniejszego niż szkic :-)

  ReplyDelete
 2. Aimpoint Comp C3, jaki mam zamontowany u siebie (chociaż fabrycznie nie ma tych flip-up'ów)
  chciałem go narysować że strzela z podniesionym BUISem, ale w końcu wyszło tak, że trzyma gnata za nisko. to dorysowałem kolimator, a oko zostało jak było.
  narysowałbym cos solidniejszego, ale jeszcze musze machnąć pare rzeczy z tymi gówniarzami przebranymi za piratów. na rano. a w przerwie coś z lejem do protez dentystycznych.

  ReplyDelete
 3. A co, była sztuczka z ołówkiem?

  ReplyDelete
 4. Cholera, wiedziałem ,że przez to asg jestem spaczony i już nigdy nie spojrzę na militarny rysunek nie doszukując się bugów :-)

  No aimpoincik bardzo ładny. Sam chciałem sobie sprawić, ale do m14 wolałem coś z lekkim zoomem.

  ReplyDelete
 5. ja mam taką przystawkę x4, na QD, przez którą się patrzy przez kolimator:)

  ReplyDelete
 6. Dobra, dobra. Szpanuj dalej! I tak mam więcej efpeesów ;-)

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. Spadaj :-)
  Szkoda mi było kasy na tak mocny tuning m14 na gearboxie v7. Ale W sumie teraz będę i tak wzmocniony musiał kupić bo stary szkielet pękł był jakiś czas temu.
  Kurde, 520... nie chciał bym na ciebie wpaść w cqb :-) Z drugiej strony na "48h" gdy kumpla pojmali, pilnował go strażnik z jakimś bydlęciem 700fps :-)

  ReplyDelete
 9. w zasadach jest że nie bierze się do cqb nic mocniejszego niż 350, nie? ale mogę zmienić cylinder w 2 minuty i mieć 320:]
  kiedyś chciałem m14 ale mi koleś w asgshopie odradził, że gearbox jaki tam jest słabo znosi upgrade'y powyzej 400fps.

  ReplyDelete
 10. Masz systeme ? Szacun :-)
  M14 to nie jest najlepsza baza pod tuning. Sam włożyłem 450 i po kilku miesiącach gearbox siadł. Ale ,że z ekipą szliśmy raczej w klimat i milsim dla ubogich, wybrałem 14.

  ReplyDelete
 11. pod względem upgrade'w to lepiej brać Emki, najwięcej jest do nich części zamiennych i akcesoriów.
  a zimą i tak ryzykownie jest strzelać z mocniejszych giwer, bo na mrozie gearboxy lecą jak ulęgałki- ten stop którego oni uzywają- to się na wykałaczki nie nadaje.
  400 fps to bezpieczny max, i trzeba przegląd robić co jakiś czas.
  co do ptw to u nas w teamie już 5 osób ma. Challenge Kit jest dużo tańszy, a asgshop za dwie stówki składa go do kupy. to nie jest mało, ale jak sobie policzyć, że dobra Emka to około 1500 + upgrade 500, a po roku pewnie trzeba będzie wymienić bebechy, to daje do myślenia.

  ReplyDelete
 12. No to w ogóle jest relatywnie droga rozrywka. Nawet jak komuś nie zależy żeby mieć skarpety i gacie w kontrakcie, to i tak parę kafli lekką ręką można puścić, a z czasem i tak coś się popsuje, coś się zmieni, coś nowego się znajdzie... Worek bez dna.
  Jeszcze teraz, dopóki giwera w częściach na szafie leży, a team się rozczłonkował, mogę myśleć o przechodzeniu na emeryturę, ale jak mnie najdzie ,żeby ją naprawić to już nie będzie zmiłuj :-)

  ReplyDelete
 13. i tak tańsze niz paintball:]

  ReplyDelete
 14. Co ty mówisz ! Litr farby i byle jaki pędzel/wałek kupie za grosze. Po co mi jakieś zabawki co kulkami z farbą strzelają, żeby mieszkanie pomalować ? ;-)

  ReplyDelete
 15. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 16. co za zjebek tak poowiedzial o najlepszym rozpierdalaczu w kraju? ciskasz najlepsze laski i najwiekszą rozwałkę .Gdybym byll komiksowym wydawca juz dawno zapierdzielał byś u mnie na etacie

  ReplyDelete