Saturday, June 27, 2009

robię cos


coś takiego.

19 comments:

 1. Zawsze twierdziłem, że jedna ze straszniejszych rzeczy, które można napotkać nocą to świetnie przeszkolony snajper-lunatyk.
  Nie wiem tylko czemu zdecydowałeś się narysować jakąś biedotę, której nie stać na oryginalnego PSG-1, więc se w supermarkecie SR9TC kupiła. Za dużo Billy'ego Zane'a w "Snajperze", oj za dużo.

  ReplyDelete
 2. Giwerka jest zdecydowanie zbyt mała a jej rękojeść wygląda mocarnie. Klimat fajny. :)

  ReplyDelete
 3. Nie komentując twórczości autora wprost, bo obiecałem, że nie będę tego robił, a artyści są przewrażliwieni na punkcie krytyki, obawiam się Greg, że nie jest to SR9TC, co powinienieś zauważyć od razu, patrząc na przetłoczenia komory spustowej, pomijając inne szczegóły. To coś na rysunku to licentia poetica rysownika. A ja polecam zerknąć na położenie napinacza i zastanowić się, jak można strzelać z... zespołem ruchomym w tylnym położeniu ;)

  Przy okazji, więcej grafik z tej serii można znaleźć na stronach Kuźni Gier, bo zdaje się są to ilustracje do "Kingpina".

  ReplyDelete
 4. co to Remov, poznałeś nowe słowo? może idź się pochwal kolegom w swoim wieku.

  ReplyDelete
 5. ja myślę, że ta pukawka w takim np. komiksie, to wystrzeliłaby i nawet mogłaby zabić. tak samo zapewne jest z kolorami. na pewno krew jest czerwona chociaż jest czarna. może nawet z tej teletubisiowej chmurki czasami pada deszcz. co wy bierzecie, żeby tak łatwo sobie odbierać radość z lektury komiksów i oglądania półnagich babeczek z pukawkami?.

  ReplyDelete
 6. Wiesz, "z kolegami w moim wieku", jak to piszesz, to bawimy się tym, co Ty rysujesz. Stąd się na tym znam, bo w przeciwieństwie do większości tutaj piszących, ja akurat z tej broni czasami nawet strzelam, taką mam, m.in. pracę. I to nie jest chwalenie się, tylko stwierdzenie faktu.

  Masz, jeżeli nie wierzysz - na zdjęciu jest PSG 1A1 (nieco zmodyfikowany PSG 1), a ja - o ile pamiętam, akurat zmieniam magazynek.
  http://tinyurl.com/PSG1A1

  O, tak przy okazji - tutaj masz coś na urealnienie grafik, jak charakterystycznie gniecie łuskę wyciąg i wyrzutnik tego karabinu.
  http://tinyurl.com/spentcrtg

  Ad meritum. Stąd też patrzę i zauważam wszelkiego rodzaju wpadki czy błędy, a to na filmach, a to w grafikach. I nic na to nie poradzę, choć przyznaję, że kobieta mnie na tyle wytresowała, że nie komentuję tego na głos w kinie, a kiedyś tak robiłem. Teraz po prostu wzdycham ciężko ;)

  I naprawdę nie chcę Ci zrobić krzywdy, może nie bądź aż tak przewrażliwiony, ok?

  pozdrawiam,
  R.

  ReplyDelete
 7. nie wiedziałem że z powodu głupiej broni można robić taki szum, macie wszyscy najebane w bańce , obrazek jest dobry w chuj i tyle, nie ma co roztrząsać pierdol !

  ReplyDelete
 8. Fajna graficzka, pozostałe też mniodne ;)

  ReplyDelete
 9. Remov, ja nie mam problemu z tym, że mi się ktoś czepia szczegółów. ja mam problem z tym że ty mi się tu wpisujesz. nie wpisuj się, w ogóle tu nie przyłaź, baw się z kolegami w swoim wieku.

  ReplyDelete
 10. Czy powtarzaniem tej samej kwestii w kółko (to już chyba trzeci raz, przypomnę), to masz mi coś bardziej sensownego do zarzucenia? Już chyba raz napisałem, że bawię się *również* z "kolegami w moim wieku", mogę w razie czego to powtórzyć czy potwierdzić, jeżeli tak bardzo chcesz.

  Jeżeli - jak sugerujesz - nie masz problemów, z czepianiem się szczegółów, to wyjaśnij, o co Ci chodzi?

  pozdrawiam,
  R.

  ReplyDelete
 11. świetny rysunek! dynamika , giwera i sex.
  Srać na detale i realizm. i tak jeśli chodzi o rysowanie broni to Adler jest najlepszy.

  ReplyDelete
 12. Remov, której części "nie wpisuj się, w ogóle tu nie przyłaź" nie rozumiesz?
  nie odpowiadaj, to było retoryczne pytanie.

  ReplyDelete
 13. nad bronia sie zmozdzaja jakby laski nie dostrzegali na ilustracji... :D

  ReplyDelete
 14. Witam,

  mam przyjemność poinformować, że Pana blog w głosowaniu serwisu www.blogbox.com.pl uzyskał ponad 50 głosów pozytywnych przewagi, co oznacza, że może zostać dodany do
  naszej biblioteki. Zgodnie z regulaminem zwracamy się do Pana z pytaniem: czy wyraża Pan na to zgodę? Proszę o odpowiedź w wiadomości e-mail i wysłanie jej na adres redakcja@blogbox.com.pl. W temacie wiadomości proszę o wpisanie nazwy bloga - Najgorszy rysownik świata.

  pozdrawiam,
  Ewa Knast
  red. serwisu Blogbox.com.pl
  http://www.blogbox.com.pl

  ReplyDelete
 15. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 16. mozliwe ze diabel tkwi w szczegole ale czy az w takim? moim zdaniem mimo ze millerowe to bardzo smakowite i pukawka jest git.

  a w ogóle kto powiedział ze to ma być realistyczne? ruszcie mózgownica bo fantazja raczej jest od tego!

  ReplyDelete