Monday, April 23, 2012

ambush

8 comments:

 1. A ja właśnie skończyłem lekturę Dust to Dust ściągniętego z Amazona i chciałem powiedzieć "Brawo!"

  Przy okazji, czy byłaby możliwość zamówić grafikę u Ciebie, normalnie, za pieniądze? Mam już coś od Śledzia, Polcha i Skutnika, chciałbym bardzo do kompletu mieć jednego z moich ulubionych twórców komiksowych. Gdyby była taka opcja, to poprosiłbym o kontakt via profil.

  ReplyDelete
 2. Robert, wydałeś coś nowego ostanio? Pzdr, K.

  ReplyDelete
 3. Dawno nic nie dawałeś na bloga "popapranego rysownika, który nie potrafi rysować" :) klawa grafika. Jacek (jeszcze księgarz)

  ReplyDelete
 4. Witam. Ja właściwie tak bardziej od strony pro, z ewentualną propozycją współpracy. Chciałbym z Panem się skontaktować bardziej bezpośrednio (np. tel).
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. Przepraszam, że zawracam głowę i zajmuję cenny czas, ale od pewnego czasu nurtuje mnie pewna kwestia i zastanawiałem się, czy zapytać, czy jednak nie i dać sobie spokój, ale ciekawość zwyciężyła. Już tłumaczę o co chodzi. 10 stycznia zobaczyłem genialny trailer gry Cyberpunk 2077. Z ciekawości obejrzałem tzw. "Listę płac" :) i w pozycji Concept Artist, z ramienia CD Projekt RED znalazłem Pana nazwisko. Czy to oznacza, że pracuje Pan w CD Projekt RED nad grą? Znając Pana zamiłowanie do broni palnej i ogólnie całej tematyki Cyberpunkowej można się domyślać, że maczał Pan w tym ręce :) Jeżeli nie jest to tajemnicą, to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  ReplyDelete